poniedziałek, 30 stycznia 2017

[WYNIKI KONKURSU] Poznaj zwycięzcę!

źródło

Wczoraj zakończył się pierwszy na moim blogu konkurs, więc czas wybrać zwycięzcę. Zanim jednak to nastąpi chciałabym podziękować wszystkim, którzy to tej zabawy dołączyli. O pakiet książek walczyły 24 osoby, więc wybranie tej jednej było bardzo trudne!

W ramach przypomnienia - uczestnicy walczyli o pierwszy i drugi tom serii „Niezwyciężona”, a ich zadaniem było napisanie o jakiejś świątecznej tradycji. Choć od Bożego Narodzenia minął już ponad miesiąc, to gdy czytałam dziś Wasze odpowiedzi poczułam, jakbym to wczoraj zasiadała to wigilijnego stołu. Dzięki Wam mogłam poczuć klimat Świąt, a także przeczytać o Waszych wspomnieniach, tradycjach i tym, co jest dla Was najważniejsze w tych szczególnych dniach. Jednak już nie przedłużając, pora wskazać tę jedną osobę, do której książka powędruje. A jest to:

Do zwyciężczyni zaraz wyślę maila z informacją o wygranej, a na odpowiedź z adresem do wysyłki czekam trzy dni. Wszystkim pozostałym bardzo dziękuję za udział, najchętniej nagrodziłabym każdego, lecz nie jest to możliwe. Za to z pewnością mogę Wam obiecać, że nie była to ostatnia tego typu zabawa u mnie na blogu, za jakiś czas na pewno zorganizuję kolejny konkurs i kolejne osoby będą mogły wygrać świetne książki.

8 komentarzy :

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. To motywuje do dalszej pracy :)
Możesz zostawić link do siebie, na pewno w wolnej chwili wpadnę!

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka