O MNIE

Aleksandra | 20 lat | woj. śląskie 

KIM JESTEM?

Na imię mam Aleksandra, jednak na co dzień wolę być nazywana po prostu Olą. Cyferki w dowodzie wskazują, że ukończyłam dwudziesty rok życia, jednak zważywszy na mój niski wzrost i dość dziecięce rysy twarzy, trudno przypisać mi taki wiek. Wychowałam się na Górnym Śląsku i to tu chciałabym spędzić resztę swojego życia. Pomimo ogromnego zamiłowania do literatury, jestem studentką drugiego roku kierunku okołomedycznego.

KSIĄŻKI

Od dziecka byłam wychowywana wśród książek, a dzięki mojej mamie biblioteka była moim drugim domem. Pomimo tego, że książki były w moim życiu zawsze obecne, będąc w gimnazjum mój czytelniczy zapał osłabł. Dopiero w drugiej klasie liceum udało mi się na nowo odkryć pasję czytania. 
Swoją czytelniczą przygodę kontynuuję po dzień dzisiejszy i mam nadzieję, że będzie ona trwać jeszcze przez długie lata. Nie wybrałam jeszcze, czy wolę podążać drogą kryminałów, romansów czy fantastyki, dlatego staram się sięgać po wszelaką literaturę. Nie stawiam sobie barier, lecz coraz wyższe poprzeczki.

BLOG

Kiedy pod koniec roku 2015 zakładałam bloga, nie do końca wiedziałam jakiego typu treści chcę tu umieszczać. Dziś najczęściej pojawiają się tu moje opinie odnośnie przeczytanych książek, zwane umownie recenzjami, a także zestawienia pięciu książek (tzw. „Piątki czytelnika”), podsumowania zgodnie z końcami pór roku i stosiki książkowe. Mam również kilka nowych pomysłów, która chciałabym powoli wdrażać w życie. Jednak Z perspektywy czytelnika to dla mnie przede wszystkim miejsce, gdzie mogę podzielić się z Wami tym, co czytam, polecić Wam coś czy spisać swoje myśli, odnośnie danych powieści.


 ***
Kontakt:
aleksandra.g17@interia.pl

Lubimy Czytać | Instagram | Facebook

2 komentarze :

  1. Hej, fajny blog wpadnij do... żartowałam ;) zwykle komentuję poszczególne notki ale tu chciałam tak ogólnie napisać coś od siebie. Podoba mi się tu u Ciebie, masz prosty i przejrzysty szablon, a takie lubię w szczególności, ciekawe kategorie (spodobały mi się "piątki" i "trochę inaczej", fajnie jak na blogu jest coś innego niż tylko recenzje, sama mam podobnie :)) i bardzo fajnie piszesz, aż chce się czytać :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. To motywuje do dalszej pracy :)
Możesz zostawić link do siebie, na pewno w wolnej chwili wpadnę!

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka